ÜNLÜ MANKENLER EŞLİĞİNDE 2020 YILI MODELLERİNİN TANITILDIĞI
GELİNLİK VE DAMATLIK DEFİLESİ

Dev podyumda 5 ünlü ve 15 Ankara mankeniyle gelinlik, damatlık, kaftan ve abiyelerin sergileneceği, kareografilerin İpek Tanrıyar tarafından yapılacak sahne show’ları sizleri bekliyor. İpek Tanrıyar, Şebnem Schaefer, Wilma Elles, Nilay Dorsa ve Elif Ece Uzun’un katkılarıyla podyum alanında düğün içerikli 2020 gelinlik modelleri, yurtdışı bağlantılı ve yerel 2020 kaftan modelleri, seçkin firmalardan gelen nişan kıyafetleri ve son zamanlarda trend olan sabahlık ürünleri defilesi sergilenecektir.

2020 YILI SAÇ MODELLERİ TRENDLERİ

Fuarımızda yer alacak olan kuaför ve saç tasarımcıları ile sahne show’ları yapılacak ve gelin saçı, düğün topuzu, türban tasarımları, 2020 trendleri sergilenecektir. Sahnede aynı zamanda yapılacak olan düğün saçı tasarımı yarışmasında, yarışmacılardan birinci olan firmamız ödüllendirilecektir. İzleyen misafirlerimize de firmalarımızın İnstagram sayfalarındaki çekilişler sonucu gelin başı, kesim ve bakım gibi hediyeler verilecektir. Ziyaretçilerimize evde kendilerinin de yapabileceği saç modellerinin gösterisi de yer alacaktır.

2020 YILI MAKYAJ TRENDLER

Dört gün sürecek olan organizasyonda katılımcı firmalarımızın sergileyeceği gelin makyajarı, yüz tipine uygun doğru makyaj türleri, makyaj tüyoları ve makyaj showları yapılcaktır. Kendi standlarında makyajlarını deneyebileceğiniz gibi makyaj eğitimi almak içinde kayıt yaptırılabilecektir. İpek kirpik, kaş ve dudak tasarımı gibi trendleri uygulamalı görebilecek veya takip edebileceksiniz.

MÜZİK GRUPLARI, SÜPRİZ SANATÇILAR

Firmalarımızın müzik gruplarına tanıtma fırsatı verecek olan bu etkinlik, aynı zamanda Ankara’da sahne konusunda başarılı bireysel çalışan müzik gruplarını dinleme şansınız olacaktır.

MUTLU EVLİLİK SIRLARI VE GELİN KOÇLUĞU SÖYLEŞİSİ

Evlilik ve düğün konusunda merak edilenlerin anlatılacağı, gelen ziyaretçilerimizi bilinçlendirici ve bilgilendirici içerikte söyleşilerin olacağı, sektöründe iyi yerlerde olan firma sahiplerimizin konuşmaları yer alacaktır.

Düğün öncesi ve düğün esnasında organizasyonunuzun sorunsuz geçmesi adına, size geriye güzel anılar bırakacak, en güzel gününüzde size destek niteliğinde çalışmalar yapacak olan gelin koçlarımız eşliğinde merak ettiğiniz sorular cevaplanacaktır.

Düğün öncesi hazırlık aşamasında neler yapmalıyız? Ünlü danışmanımız tarafından sorularınızı cevabını bulabilirsiniz.

DANS SHOWLARI

Organizasyon ve kına organizasyon gruplarımızın bünyesinde bulunan dansçı gruplarının dans show’larıyla renklenecek olan etkinlik alanı, birçok dans gösterileri içerecektir. Bunlar ağırlıklı olarak düğünü renklendirecek dans show’ları olacaktır. Roman, kanat ve yelpaze gösterileri, Ankara iline özel seğmen dansları ve erik dalı gösterileri, farklı illerden oluşan seyirci kitleleri için hazırlanan dans show’ları gibi etkinlikler sizleri bekliyor.

ÇİFTLER İÇİN MİNİ DANS EĞİTİMLERİ

Evlilik düşünen çiftlerimizin düğünlerini neşelendirecek ve yeteneklerini sergileyeceği görsel show’ların eğitimi , dans eğitmenlerimiz tarafında demo şekilde öğretilecektir.

YENİ ÜRÜN TANITIMI

Firmalarımızın 2020 yılı çiftleri için çıkartmış olduğu yeni ürünler tanıtılacaktır.